Slavnostní zahájení

Po několika měsících práce, vylepšování a vybavování hračkami se slavnostně otevřely dveře všem rodinám s dětmi v růžovém domečku Happy Heart House Karviná. Zuzana Kolebačová a Ivana Reisová s radostí představily jak samotný dům s hernami, útulnou kavárnou a příslušenstvím, tak i rozvrh volnočasových aktivit.

Slavnostní pásku přestřihl primátor města Karviné Jan Wolf. S přáním pohodového fungování a spoustou radostných dětí se přidaly také Markéta Kukrechtová, ředitelka karvinské knihovny a Martina Smužová, vedoucí Odboru sociálního. „Slavnostní otevření růžového domečku Happy Heart House bylo pro nás úžasným zážitkem!

Po dlouhé odmlce jsme se mohly setkat tváří v tvář s rodiči a jejich dětmi. Šťastný domeček rázem ožil, všude bylo slyšet dětské štěbetání. Děkujeme všem rodinám, které prožily tento náš nový start společně s námi. Jsme vděčné všem pozvaným hostům, včetně pana primátora, že si našli chvilku a umocnili svou přítomností a přáním toto slavnostní zahájení aktivit šťastného domečku. Děkujeme také všem, kteří nás podpořili emaily, telefonicky či sms zprávami na dálku,“ vzkazují Zuzana s Ivanou.

Reportáž TV Polar