Akce

HERNIČKA

V přízemí Šťastného domečku najdete malou, útulnou herničku vybavenou netradičními hračkami pro děti. Toto místo je zde vytvořeno pro vzájemné sdílení a odpočinek. Herna je součástí kavárny Happy coffee s výběrovou kávou, zákusky a dalšími sladkými, zdravými i slanými dobrotami. Každý si u nás přijde na své.

BESEDY

Doba jde vpřed a informací týkajících se zdraví, zdravého vývoje dětí či výchovy není nikdy dost. V sekci aktuálně vám budeme průběžně nabízet setkání s odborníky v prostorách Šťastného domečku. Na všechna tato setkání je potřeba se předem závazně přihlásit.

WORKSHOPY

Milé miminky, babičky i tetičky. Z vlastních zkušeností víme, že mateřství je krásné, ale občas velmi psychicky náročné. Chceme, abyste si k nám přišly na chvíli odpočinout od každodenních starostí a zúročily svou tvořivost a fantazii pod vedením inspirativních žen. Ty si pro nás občas připraví výrobek, kterým si můžete zkrášlit svou domácnost. Téma, termín i přihlášku na tato tvořivá setkání najdete zde

AKCE

Těšíme se na setkávání s Vámi i vašimi dětmi na akcích jako jsou karnevaly, drakiády, setkání s Mikulášem a mnohé další AKCE PRO CELOU RODINU, které pro vás plánujeme a připravujeme ve spolupráci s karvinskými organizacemi. Sledujte nás v sekci aktuálně.